Dveře (9) Kování a kliky (24) Příslušenství ke dveřím (7) Novinky (6) Inspirace (7)

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Blog

Klika jako skutečný retro klenot

Klika jako skutečný retro klenot

Retro se v interiéru prostě nosí a nevyhýbá se ani dveřním klikám. Nezáleží na tom, jestli jste zastáncem klasických retro interiérů nebo inklinujete pouze k drobným retro doplňkům. Retro kliky budou IN v každém typu interiéru. Nevěříte? My jsme přesvědčeni, že ano :-).

Dopřejte vašim dveřím kus pravé přírody

Dopřejte vašim dveřím kus pravé přírody

Dřevo je výjimečné svou hřejivostí, tak proč si ji neužít při každodenním kontaktu s klikou. Kliky jsou vyráběny ručně a každá je originální a s láskou zpracovaná. Kliky bereme několikrát denně do rukou a otevírají nám dveře na nejmilejší místo na světě, k nám domů. Vneste i vy teplo dřeva do svého domova.

6 + 1 tipů jak správně pečovat o dveřní zámek

6 + 1 tipů jak správně pečovat o dveřní zámek

Zima je pro dlouhou životnost zámku náročnější období. Vlhkost, mráz nebo sníh zámek ničí a pokud nebudete o zámek správně pečovat může se vám stát, že se do svého bytu nebo domu prostě nedostanete, protože zámek nepůjde odemknout. Předejděte tomuto problému správnou péčí o dveřní zámek.

Praktické "pánské" vánoční dárky? Ano i ty mohou potěšit.

Praktické "pánské" vánoční dárky? Ano i ty mohou potěšit.

Dát ten pravý vánoční dárek je někdy velmi těžké. A o to víc, pokud jste praktický člověk a chcete, aby dárek také posloužil. Inspirujte se jak třeba potěšit Vaši přítelkyni, manželku nebo děti praktickým, ale přesto velmi pěkným dárkem. Vaši blízcí navíc určitě ocení i Vaši snahu trochu vylepšit společné bydlení.

Typologie klik(ů)

Typologie klik(ů)

Když se řekně klika, všichni zcela jistě víme jaký doplněk dveří si představit. Když se ale chceme hlouběji podívat na typologii klik, již to tak snadné není :-). A stejně tak je to s kliky. Brzy nastane období "hodování", tak proč se na typologii kliků nepodívat blíže...po svátcích se tato znalost bude jistě hodit :-).

Jak ideálně zabezpečit vaši domácnost

Jak ideálně zabezpečit vaši domácnost

Věděli jste, že i přes to, že Češi investují do zabezpečení svých domácností nemalé částky, to nejzákladnější a vlastně i nejméně nákladné zabezpečení často přehlížejí? Ano, jedná se o zabezpečení vstupních dveří, které totiž neodolá nájezdu lupičů zpravidla ani 5 minut. 

Vneste do vašeho interiéru kus pravé Itálie

Vneste do vašeho interiéru kus pravé Itálie

Možná se letos v létě chystáte zažít Itálii na vlastní kůži...co mít ale kus Itálie jako stylový doplněk vašeho interiéru. Designové a stylové kliky za perfektní ceny vám to umožní. 

Jaké madlo vybrat na posuvné dveře?

Jaké madlo vybrat na posuvné dveře?

Při výběru madla pro posuvné dveře je zapotřebí vybírat nejen z materiálového, tvarového a barevného provedení, ale dát pozor také na to, aby madlo příliš nevyčnívalo. Předejdeme poškození madla při posunu dveří na stěnu nebo do stavebního pouzdra.

Jak vybrat bezpečnostní kování

Jak vybrat bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování by mělo být nepostradatelnou součástí každých vstupních dveří. Nejen že chráníte správným zabezpečením vstupu svůj majetek, ale je také důležitým faktorem při sjednávání pojištění.

Černá je IN nejen v módě, ale i v interiéru.

Černá je IN nejen v módě, ale i v interiéru.

"Malé černé" se drží na vrcholu módních trendů již od 20 let minulého století...proč by se tedy na vrcholu trendů v interiéru nemohly "zabydlet" i černé kliky...

ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 3% slevu na nákup!