Dveře (9) Kování a kliky (24) Příslušenství ke dveřím (7) Novinky (6) Inspirace (7)

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Naplánuj si svou vysněnou kuchyň - technologie 3D plánování

Kuchyně je jedna z místností, na kterou by měl být kladen velký důraz. Musíme si uvědomit, že důmyslně řešená kuchyně nám nejen ušetří čas při přípravě pokrmů, ale taky je jednoduchá na údržbu a šikovně a efektivně využívá prostor. Proto bychom plánování kuchyně měli věnovat zvýšenou pozornost.

 
3D plánování je moderní technologie, kterou využívají nejrenomovanější stavební firmy a návrhářské společnosti. Tato technologie spočívá v trojrozměrném navržení realizace prostoru pomocí grafických aplikací.
 
Abychom postup vysvětlili na konkrétním příkladu, oslovili jsme českou nábytkářskou firmu Jamall.cz, která tuto technologii pro své klienty využívá.
 
 
 
 
Postup 3D plánování společnosti Jamall.cz
 
Postup práce s klientem je vždy individuální. Je nutné s klientem probrat, jak si kuchyň představuje, aby přesně odpovídala jeho potřebám. Rozměry kuchyně klient dodá buď sám, a nebo je zdarma vyměří zástupce firmy. To probíhá tak, že zástupce společnosti změří prostory, ve kterých má být kuchyně umístěna (hlavě výška, šířka, hloubka, záhyby, úhly, skosení apod.)
 
Podle těchto požadavků poté kuchyňský specialista vypracuje návrh řešení kuchyně. Pro tvorbu návrhu využívá speciální aplikace Planit a KitchenDraw. Vytvořený návrh je představen klientovi – většinou elektronicky na počítači, popřípadě na klientovo přání může být i vytištěn. 
 
Tento návrh klient zkonzultuje se specialitou a případně je upraven k úplné spokojenosti klienta. Prioritou je vždy splnit Vaše přání a očekávání. 
 
A jaká je nejlepší zpráva pro Vás? 3D návrh kuchyně je pro Vás vypracován zdarma.
 
 

Síla značky = Vaše jistota

 
A proč je pro nás společnost Jamall.cz zárukou kvality? Především díky tomu, že na trhu s nábytkem působí již dlouhou dobu a má zastoupení po celé České republice. Co to znamená pro Vás? 
 
Jednoduše, pokud nakoupíte nábytek na jedné straně republiky, s reklamací se můžete obrátit bez obav na prodejnu na druhém konci Čech.
 
Pokud Vás společnost Jamall zaujala, neváhejte a podívejte se na oficiální webové stránky Jamall.cz.
 
Za tým rájkování.cz,
 

ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 3% slevu na nákup!