Dveře (9) Kování a kliky (24) Příslušenství ke dveřím (7) Novinky (6) Inspirace (7)

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Nábytek do koupelny, s kterým dosáhnete vysněné koupelny

Důležitou součástí bydlení a jednotlivých pokojů je, abychom se v nich cítili příjemně. V současné době máme k dispozici velké možnosti pro zařízení našich příbytků. V tomto článku jsme připravili pár kousků koupelnového nábytku a doplňků bez kterých se v koupelně neobejdete a zároveň jsou správnou volbou k vysněné koupelně. 

 

Od okamžiku, kdy vstupujete do koupelny, přijde první dotek na kliku. V současném trendu jsou v rámci nejen koupelně upřednostňovány jednoduché minimalistické tvary. Právě zájemci o jednoduchý design si přijdou v tomto článku na své a naopak tým, kterým tento styl moc neříká, se mohou nechat inspirovat.
 
Pokud si potrpíte na detaily, zvolit pro nenarušení interiéru koupelny můžete jednoduché ale skutečně stylové kliky. Ladíte do bílých, přírodních barev či se držíte klasické stříbrné? Řešení máme na všechno.
 


Klik_chrom_drevo.jpg Klika_chrom_strieborna.jpg Klika_titan.jpg

 

Doporučujeme volit typ kliky s rozetou WC. Zamkněte se a nenechte si rušit své příjemně chvíle. Typ WC si můžete prohlédnout na následujícím obrázku, zároveň ho máme v nabídce u každé z uvedených klik, ale i ostatních klik  v našem e-shopu.
 
Typ rozety WC
 

Neodmyslitelně do koupelny patří umyvadlo. Už při koupi samotného umyvadla stoji za zvážení, zda bude dostačující jedno, nebo rovnou dvojumyvadlo. U vícečetné rodiny doporučujeme se soustředit právě na dvojumyvadla.

 

umyvadlo se skříňkou dvojumyvadlo se skříňkou

 

 
Kombinace skříňky s umyvadlem je skvělým řešením a zajímavým tipem - vyřešíte tak dvě věci najednou. Máte perfektní a designový úložný prostor a umyvadlo v jednom.
 
TIP od nás>> Pokud vybavujete celou koupelnu a potřebujete poradit také se spotřebiči, zkuste portál arecenze - například “jak vybrat pračku”.
 

ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 3% slevu na nákup!