ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 10% slevu na nákup!

Klika Economy - ozdoba interiéru za bezkonkurenční cenu

Co si představit, když slyšíte někoho mluvit o „economy klice“? Je to prosté, nemusíte se ničeho bát, v tomto článku vám bude vše vysvětleno.

Alma economy dveřní štítové kování

od 288 Kč 238 Kč bez DPH

Alma economy je krásná dveřní štítová klika, která má bezkonkurenční cenu a které zaručeně neodoláte. Navíc její vzhled zaručeně okouzlí každou Vaši návštěvu!

Alma R economy - rozetové kování

sleva10%
od 240 Kč 198 Kč bez DPH

Alma R economy je ekonomicky tvořená dveřní klika s kulatým štítkem. Cena se však neodráží na kvalitě, což je její velká přednost.

Fly R economy - rozetové kování

od 244 Kč 202 Kč bez DPH

Fly R economy je interiérová dveřní rozetová klika s kulatým štítkem, která spojuje vysokou kvalitu a nízkou cenu a je přesně ta pravá pro Vás.

Pokud se následně rozhodnete, že economy klika je pro vás to pravé, nezapomeňte, že na našem  e-shopu j kování si jí můžete objednat. 
 

 

Proč se tomuto druhu klik říká Economy?

Ano každého z vás nejspíše napadne, že to bude mít co dočinění s cenou. To máte samozřejmě pravdu, ale zároveň mnoho z vás napadne, že economy klika asi nebude jedna z nejkrásnějších. A to je právě chyba většiny lidí. Zaslechnou spojení economy klika a hned tuto variantu zavrhují, protože by se jim sice mohla líbit cenově, ale vzhledově určitě ne. Chyba lávky milý čtenáři!
 

Co je economy klika?

 
Economy klika je jedinečným spojením nízké ceny a krásného vzhledu. Economy klika není obyčejná bílá plastová klika, jak si jí mnozí z vás představují. Toto provedení klik je děláno tak, aby vzhledově vyhovovalo i místům, kde třeba není možno investovat do drahých klik. Vzhledově vypadá naprosto stejně jako drahé kliky, ale provedení je levnější díky jinému materiálu - klika economy je vyrobena ze slitiny kovů, a tím se výroba o hodně zlevňuje (tím i cena).
 

Jaké Economy kliky naleznete u nás?

 
Na našem webu si můžete vybrat ze čtyř druhů economy klik. I economy klika se vyrábí v rozetovém i štítovém provedení, a my vám je tak nabízíme. Například klika Alma R economy disponuje svou kvalitou, nízkou cenou a krásným designem. Spodní štítek rozety si můžete vybrat z klasických možností BB, PZ či WC. Kliku dodáváme v barevném provedení hněď grafiato či nikl lakovaný a zdobí jí tečky na rukojeti klice. Kliku Alma si lze vybrat i ve štítovém provedení. U štítové verze si klasicky vybíráte velikost rozteče a typ zámku. 
 
Pokud si nebudete s čímkoliv vědět rady, neváhejte se obrátit na naší online či telefonickou podporu. Využijte možnosti nechat si zboží dovést až před váš dům, nebo si ho vyzvedněte na jednom z odběrných míst, která máme po celé České republice.
 
Těšíme se na Váš nákup!
 

Lucie Milkovová

Kategorie zboží
Novinky

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...