Dveře (9) Kování a kliky (24) Příslušenství ke dveřím (7) Novinky (6) Inspirace (7)

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Inspirujte se na Rajkovaní.cz! Kombinujeme plné interiérové dveře s rozetovou klikou

Kupujete dveře a nedokážete se rozhodnout, jakou kliku k ním doladit? Usnadníme Vám to,  přinášíme inspiraci a ukážeme Vám několik možností, jak by to mohlo vypadat i u Vás.

Možná si řeknete, že klika zas nehraje takovou roli, ale opak je pravdou. Je neodmyslitelnou součástí dveří. Kliky se každá Vaše návštěva dotkne a všimne si jí. Proto by měla dokonale ladit s Vašimi dveřmi a interiérem.
V tomto článku jsme se soustředili na kombinaci výraznějších dveří (interiérové dveře plné), které mají zajímavý vzor, s jednoduchou klikou.Méně je někdy více a právě tato kombinace nenaruší celkový dojem z Vašeho interiéru.
 
Vybrali jsme dveře z našeho sortimentu, a to:

 

 

                                                            

Všechny uvedené typy dvěří Vás zaujmou už svým vzorem. V tomto případě nejde o jednoduché hladké dveře ale interiérové plné dveře dozdobené vzory. Byla by škoda, kdyby jejich výjimečnost zanikla pod mohutnou klikou. Doporučujeme tedy tyto dveře (mimo jiné) kombinovat i s následujícími typy klik.
 
Krása skrytá v jednoduchosti:
 
 
 
             
 
 
Kliky, které jsme vybrali do kombinace s dveřmi, jsou jednoduché. Každá z nich skrývá krásu ve své jednoduchosti, případně Vás zaujmeme nabízenou barevnou škálou či zajímavým tvarem. 
 
Jednotlivé dveře stejně jako kliky nabízíme v různých barevných kombinacích. Pro podrobnosti a detaily o jednotlivých výrobcích klikněte na konkrétní dveře / kliku, které Vás zaujaly a žádná důležitá informace už Vám neunikne.
 
P. S. Máte zájem zakoupit si u nás dveře v kombinaci s klikou? Vyberte si slevu 7 %, stačí,když do pole pro slevový kód zadáte slovo: KOMBINACE.
 
 
Vše pro Vaši spokojenost a příjemné bydlení
Tým Rajkovani.cz 
 

ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 5% slevu na nákup!