Dveře (9) Kování a kliky (24) Příslušenství ke dveřím (7) Novinky (6) Inspirace (7)

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Inspirace

Klika jako skutečný retro klenot

Klika jako skutečný retro klenot

Retro se v interiéru prostě nosí a nevyhýbá se ani dveřním klikám. Nezáleží na tom, jestli jste zastáncem klasických retro interiérů nebo inklinujete pouze k drobným retro doplňkům. Retro kliky budou IN v každém typu interiéru. Nevěříte? My jsme přesvědčeni, že ano :-).

Praktické "pánské" vánoční dárky? Ano i ty mohou potěšit.

Praktické "pánské" vánoční dárky? Ano i ty mohou potěšit.

Dát ten pravý vánoční dárek je někdy velmi těžké. A o to víc, pokud jste praktický člověk a chcete, aby dárek také posloužil. Inspirujte se jak třeba potěšit Vaši přítelkyni, manželku nebo děti praktickým, ale přesto velmi pěkným dárkem. Vaši blízcí navíc určitě ocení i Vaši snahu trochu vylepšit společné bydlení.

Typologie klik(ů)

Typologie klik(ů)

Když se řekně klika, všichni zcela jistě víme jaký doplněk dveří si představit. Když se ale chceme hlouběji podívat na typologii klik, již to tak snadné není :-). A stejně tak je to s kliky. Brzy nastane období "hodování", tak proč se na typologii kliků nepodívat blíže...po svátcích se tato znalost bude jistě hodit :-).

Vneste do vašeho interiéru kus pravé Itálie

Vneste do vašeho interiéru kus pravé Itálie

Možná se letos v létě chystáte zažít Itálii na vlastní kůži...co mít ale kus Itálie jako stylový doplněk vašeho interiéru. Designové a stylové kliky za perfektní ceny vám to umožní. 

Nábytek do koupelny, s kterým dosáhnete vysněné koupelny

Nábytek do koupelny, s kterým dosáhnete vysněné koupelny

Důležitou součástí bydlení a jednotlivých pokojů je, abychom se v nich cítili příjemně. V současné době máme k dispozici velké možnosti pro zařízení našich příbytků. V tomto článku jsme připravili pár kousků koupelnového nábytku a doplňků bez kterých se v koupelně neobejdete a zároveň jsou správnou volbou k vysněné koupelně. 

Bojíte se o své cennosti? Popřemýšlejte o domácím trezoru!

Bojíte se o své cennosti? Popřemýšlejte o domácím trezoru!

Nahromadilo se vám už pod polštářem tolik peněz, že kvůli tomu nemůžete ani usnout? Jste již kvůli bankovkám uschovaným v knihách nervózní i v momentě, kdy si někdo pouze prohlíží vaši knihovnu? Možná je čas zamyslet se nad koupí domácího trezoru! Kromě toho se však najdou i jiné důvody, proč si takový trezor koupit.

Naplánuj si svou vysněnou kuchyň - technologie 3D plánování

Naplánuj si svou vysněnou kuchyň - technologie 3D plánování

Kuchyně je jedna z místností, na kterou by měl být kladen velký důraz. Musíme si uvědomit, že důmyslně řešená kuchyně nám nejen ušetří čas při přípravě pokrmů, ale taky je jednoduchá na údržbu a šikovně a efektivně využívá prostor. Proto bychom plánování kuchyně měli věnovat zvýšenou pozornost.

ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 3% slevu na nákup!