Dveře (9) Kování a kliky (24) Příslušenství ke dveřím (7) Novinky (6) Inspirace (7)

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Dveře

Dřevěné dveře - léty prověřená klasika, která nezklame

Dřevěné dveře - léty prověřená klasika, která nezklame

Současná moderní éra tlačí do popředí plastové a další uměle vytvořené materiály. Dřevo se tak pomalu a jistě stává ve společnosti přežitkem. Platí však toto pravidlo i v oblasti dveří?

Jak a čím natřít dveře?

Jak a čím natřít dveře?

V minulém díle jsme se na našem blogu věnovali renovaci starých dveří. Nyní toto téma ještě trochu rozvineme a zaměříme se na proces nátěru a barvení dveří. Na výběr máme dvě možnosti. Pokud se rozhodneme našim starým dveřím vdechnout nové zářivé barvy, musíme vzít v potaz, v jakém jsou stavu.

Jak renovovat staré dveře?

Jak renovovat staré dveře?

Vstupní dveře samozřejmě fungují jako základní bezpečnostní prvek v každé domácnosti, také však mnohé napoví o samotném majiteli domu či bytu. Právě proto bychom měli o jejich vzhled dbát a toto pravidlo se týká všech dveří, nejenom těch vstupních. Pokud nehodláte utrácet peníze za nové dveře, je právě pro vás vhodná možnost jejich renovace, která ze starých dveří udělá „skoro nové“.

Jak otevřít zabouchnuté dveře

Jak otevřít zabouchnuté dveře

Snad úplně každému se v životě stane, že si zabouchne dveře a klíč nechá uvnitř. Někdy prostě pospícháte, nebo jen máte hlavu v oblacích a zapomenete si vzít klíče. Někdy vám dveře zase zabouchne průvan. Určitě se ale shodneme, že se něco takového zkrátka může stát. Co tedy v takové situaci dělat?

Jak vybrat barvu vchodových i jiných dveří

Jak vybrat barvu vchodových i jiných dveří

Barva dveří bývá jedním z důležitých faktorů při výběru dveří, a proto u nás na RájKování.cz dveře nabízíme ve více barvách. Někdy však pro to, abyste dveřím dodali eleganci a oživili tak exteriér vašeho domu, bude úplně stačit natřít dveře nátěrem jiné barvy. V každém případě si ale pojďme jednotlivé barvy rozebrat.

Dodejte vchodovým dveřím eleganci

Dodejte vchodovým dveřím eleganci

Přívětivý a půvabný vchod do domu je první věc, kterou můžete zaujmout vaše hosty. Říká se, že první dojem je velice důležitý. Proč by tedy nemělo to samé platit i pro váš dům? Když si navíc v hlavě vybavíte obraz svého domova, součástí tohoto obrazu často budou právě domovní dveře. Nestálo by tedy za to věnovat jim trochu více pozornosti?

Bílé dveře jako univerzální estetické řešení interiéru

Bílé dveře jako univerzální estetické řešení interiéru

Dveře v bílé barvě jsou jednou z nejčastěji prodávaných položek na našem e-shopu v kategorii dveří. Pokud Vás zajímá, čím jsou tak lákavé pro naše zákazníky a proč jsou nejčastěji volenou variantou, přečtěte si pozorně náš článek.

Interiérové dveře... aneb oblékni svůj interiér!

Interiérové dveře... aneb oblékni svůj interiér!

Při vybavování bydlení si dáváme opravdu záležet, ať se nám v něm bydlí hezky. Snažíme se, aby nám vše ladilo, a aby byl propracovaný každý detail. Stejně jako funkčnost nás zajímá i to, jak to bude vypadat a jestli nám to do interiéru zapadne.

Vchodové dveře - brána do Vašeho království

Vchodové dveře - brána do Vašeho království

Vchodové dveře jsou to nejdůležitější, co Vás odděluje od okolního světa. Vchodové dveře chrání Váš majetek před nezvanými hosty, ochraňuje jej pře požárem vzniklým za nimi, brání hluku zvenčí a navíc plní důležitou estetickou úlohu... 

ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 3% slevu na nákup!