Dveře (9) Kování a kliky (24) Příslušenství ke dveřím (7) Novinky (6) Inspirace (7)

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Bojíte se o své cennosti? Popřemýšlejte o domácím trezoru!

Nahromadilo se vám už pod polštářem tolik peněz, že kvůli tomu nemůžete ani usnout? Jste již kvůli bankovkám uschovaným v knihách nervózní i v momentě, kdy si někdo pouze prohlíží vaši knihovnu? Možná je čas zamyslet se nad koupí domácího trezoru! Kromě toho se však najdou i jiné důvody, proč si takový trezor koupit.

Proč si pořídit vlastní sejf?

1. Ochrana před krádeží

Chránit své cennosti či hotovost před zloději je ten hlavní důvod, proč si lidé trezor pořizují. Obyčejní zloději (kterých je většina) se totiž pochopitelněsnaží z místa činu dostat co nejrychleji. Rychle tedy proběhnou domem či bytem, a jakmile mají plné ruce, jsou ihned pryč. Zpravidla se tedy trezorem, který může mít i desítky kil, anebo je dokonce zabudovaný ve zdi, vůbec nezabývají, a trezor v tomto případě své opodstatnění opravdu má.

2. Ochrana před požárem

I ochrana důležitých dokumentů před požárem může být jedním z důvodů, proč si pořídit domací sejf. Ať už jde o rodné listy, pasy, listiny, směnky či jiné dokumenty, uložení v trezoru vám zajistí, že budou neustále v bezpečí – ať už před zloději, ohněm nebo také vlhkostí.

3. Uložení zbraní

Pokud máte nebo si plánujete pořídit střelnou zbraň ři jiné nebezpečné věci, určitě byste je měli mít uschované, a to minimálně před dětmi. U střelných zbraní je toto dokonce povinnost ukládaná zákonem.

Jak tedy vybrat trezor?

Při výběru trezoru záleží především na tom, co a kolik toho v něm chcete ukládat. Proto první věc, kterou byste si měli rozmyslet, je jeho velikost. Důležitá je také volba uzamykání trezoru – ten může být na klíč nebo na číselnou kombinaci.

Trezor YSBNábytkové trezory

Typ vhodný k nenáročné instalaci do skříní nebo jiného nábytku a lze je tedy snadno skrýt. Zpravidla nejsou ani příliš drahé a na uchování dokumentů a hotovosti do několika stovek tisíc korun určitě postačí. Tento druh sejfů do domácnosti či kanceláří naleznete i v našem e-shopu.

Trezory do zdi nebo podlahy

Trezory zapuštěné do zdi nebo podlahy poskytují maximální ochranu před zloději. Takový trezor jednoduše zakryjete obrazem či kobercem. Samozřejmě však platí, že tyto sejfy jsou o poznání dražší a je třeba zabývat se i jejich složitější instalací.

 

Přečtěte si také další články na našem blogu. :-)

ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 3% slevu na nákup!