Dveře (9) Kování a kliky (24) Příslušenství ke dveřím (7) Novinky (6) Inspirace (7)

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Bílé dveře jako univerzální estetické řešení interiéru

Dveře v bílé barvě jsou jednou z nejčastěji prodávaných položek na našem e-shopu v kategorii dveří. Pokud Vás zajímá, čím jsou tak lákavé pro naše zákazníky a proč jsou nejčastěji volenou variantou, přečtěte si pozorně náš článek.

Ekonomická, jednoduchá a působivá varianta interiérových dveří - to jsou bílé dveře, které naleznete i na našem e-shopu. 

Pár argumentů, proč jsou bílé dveře tou správnou volbou:

  • Bílé dveře jsou velkou výhodou hlavně v bytech, kde dveřím hrozí větší námaha. Oproti například dýhovaným dveřím (především měkčí dřeviny jako olše a javor) jsou bílé dveře velmi odolné a překonají i velkou zátež v podobě hrajících si dětí či dřápků zvířecích miláčků. Také jsou mnohem jednodušší na údržbu.
     
  • S tím také souvisí pořizovací cena, která je opravdu velmi příznivá (dá se říct, že bílé dveře patří mezi nejlevnější druhy dveří na trhu). Takže kdyby přeci jen došlo ke zničení těchto dveří, nezasáhne nás to tolik, jako kdybychom investovali do dražších dýhovaných či dřevěných dveří.
     
  • Pokud doma máte plastová okna, tak jsou bílé dveře tou nejlepší volbou. Bílé dveře vzhled oken doplní a celek tak působí celistvě bez rušivých elementů. Navíc, kombinace bílých oken a dřevěných dveří opticky zmenšuje prostor, což není žádaným prvkem.
     
  • Bílé dveře jsou také řešením pro prostory, kde máme v každé místnosti volen jiný druh podlahy. Popřípadě, pokud máme v různých místnostech voleny jiné druhy dřeva (které by se pak se dveřmi navzájem rušily). Bílá barva je univerzální a hodí se ke všemu. Dá se říct, že zvolením bílých dveří nemůžete nikdy nic zkazit.

 

A už dávno neplatí, že bílé dveře jsou fádní, nudné a nevzhledné! Na našem e-shopu naleznete mnoho druhů provedení bílých interiérových dveří, různě prosklených a dekorovaných.

Nejoblíbenějším druhem našich zákazníků jsou dveře řady Color, pokud chtějí bílé dveře, které mají zaujmout a oslnit návštěvy. Dveře Color nabízíme v mnoha druzích, které se liší prosklením a rozložením skleněných tabulí:


 

Pro vybavení nemocnic, škol a jiných veřejných prostor jsou nejčastěji voleny lakované dveře Invest, které zaujmou svou lidovou cenou. Proto, pokud potřebujete pořídit velké množství dveří, jsou tou správnou ekonomickou variantou.

Pokud bílé dveře potřebujete velmi rychle, máme pro Vás dobrou zprávu! Dveře Invest máme skladem! Takže je budete mít do dvou dnů doma, popřípadě, pokud jste z Ostravy a okolí, můžete si je u nás vyzvednout a ušetříte za poštovné. 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat ať už po telefonu, nebo přes e-mail. Jsme tu pro Vás každý všední den od 9 do 18:00.

Za tým Rájkování.cz,

Lucie Milkovová

ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 3% slevu na nákup!