ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 10% slevu na nákup!

Vneste do vašeho interiéru kus pravé Itálie

Možná se leto s v létě chystáte zažít Itálii na vlastní kůži...co mít ale kus Itálie jako stylový doplněk vašeho interiéru. Designové a stylové kliky za perfektní ceny vám to umožní. 

 

Inspirujte se klikami v italské designu, které vám kus Itálie vnesou do vašeho domova.

BENÁTKY

Krásné a romantické, neexistuje žádné jiné město jako jsou Benátky...180 kanálů, 450 mostů a množství nádherných paláců. Město s úžasnou historií, bohaté na muzea a historické budovy velkého uměleckého a kulturního významu. Přidejte k tomu klidný každodenní život v ulicích a krása toho všeho je skutečně zjevná.

LEA KLE rozetové kování s kulatou rozetou vás uchvátí svou jednoduchostí a elegantností, stejně jako Benátky. Julia KJU 400 je interiérová klika vyznačující se jednoduchým desingem. V jednoduchosti je krása a proto tato klika perfektně dotvoří Váš interiér.

 . 

         Lea KLE rozetové kování                         Julia KJU 400 rozetové kování

 

FLORENCIE

Florencie, jedno z nejromantičtějších měst světa, láká každý rok miliony turistů.  Říká se, že třetina všech uměleckých pokladů Itálie se nachází právě ve florentských muzeích, galeriích a kostelech.  

Lea KLE čená je černá, ale přitom jemná a romantická. Narcyz KRY O 100 má jemné zaoblení, které zaujme na první pohled a rozzáří celý interirér Vašeho bytu. Vneste do vašeho bytu kousek romantiky Florencie.

       

    Lea KLE černá - AKCE SLEVA 30 %            Narcyz KRY O 100 - rozetové kování

 

ŘÍM

Řím je známý jako věčné město, a láká návštěvníky již více než 2 000 let. Je to jedno z nejkrásnějších a nejromantičtějších měst světa. Řím má atraktivní kombinaci velkolepých památek a rušného městského života. Život je sladký - a v Říme si vždy k výtečnému jídlu dáte také výtečný dezert. Řím to je designové nakupování, hladká zmrzlina, pěnivé cappuccino a vynikající vína.

Julia KJU je velmi originální štítové kování s nevšedně tvarovanou klikou. Dolce KDLC je netradiční klikou ke dveřím, která je vhodná do moderního interiéru, kde by i klika měla plnit funkci doplňku. Moderní, ale přitom nadčasové, stejně jako Řím.

    .            

 Julia KJU štítové dveřní kování               Dolce KDLC rozetové kování

 

PISA

Pisa, to je pro turisty šikmá věž. V Pise ale najdete spoustu dalších nádherných památek, jako Baptisterium Sv. Jana nebo Katedrála Nanebevzetí Pany Marie. V Pise najdete mnoho působivých staveb a určitě stojí za vidění.

Dveřní kování se čvercovou rozetou Volare KVOL je krásné, velmi originální kování s jemnou povrchovou úpravou na klice. Jednoduché a právě proto krásné kování Concept KCK  je jedním z nejčastěji volených našimi klienty. Prostě opravdu platí, že v jednoduchosti je krása a tato dveřní kování nejsou výjimkou. 

          

        Volare KVOL rozetové kování                            Concept KCK čtvercové rozetové kování

    

TOSKÁNSKO

Toskánsko je jedním z nejoblíbenějších regionů Itálie, který se nachází přímo v srdci země. Návštěvníci si mohou vychutnat malebnou krajinu, italské tradice a sklenku vynikajícího vína. 

Ladné tvary kliky Bruno KNO vám připomenou malebnou krajinu Toskánska. Vyberte si z tří nádherných barevných provedení kliky Hermes KHR, které připomínají barvy krajiny a zapadajícího slunce Toskánska.

 .     

   Bruno KNO 100 - rozetové kování                         Hermes KHR - rozetové kování

  

Máte dotazy nebo potřebujete poradit? Bez váhání nás konktaktujte.

Více článků naleznete na našem blogu.

Rostislav Lang, majitel a provozovatel internetového obchodu Ráj kování.

 
Kategorie zboží
Novinky

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...