ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 10% slevu na nákup!

Reference: Nerezové kliky ve firmě Stolbud s.r.o.

Dělá nám radost, když vidíme, že naše kliky zákazníkům dobře slouží!

Majitel firmy Stolbud nám poslal fotky jedné z klik, kterou si u nás pořídili. Klika je na dveřích, které propojují chodbu a skladové prostory. 

Priorita - odolná klika!

Požadavkem firmy bylo pořídit dveřní kliku, která bude odolávat vysokému zatížení v podobě častých návštěv skladu zaměstnanci firmy. Dveřní klika Rondo 2000 R bylo naše doporučení především z důvodu kvalitního materiálu - nerez oceli, který překoná i teplotní rozdíly a občasné nešetrné zacházení. Klika působí také velmi esteticky - prostě ideální řešení!

Jak vybrat odolnou kliku

Pokud se rozhodujete, jakou kliku zvolit do velmi namáhaných prostor (například u dveří s vysokou četností průchodů), doporučujeme zvolit opravdu kvalitní materiály. Ideální volbou jsou kliky z nerezu, které se jen tak neošoupou a také výborně odolávají teplotním rozdílům. Navíc se lehko udržuje, na omytí stačí kliku přetřít vlhkým hadrem.

Věříme, že kliky budou i nadále sloužit ke spokojenosti zákazníků a budeme se těšit na další zpětné vazby od našich klientů.

Za tým Rájkování.cz,
Lucie Milkovová

 

 

 

Kategorie zboží
Novinky

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...