ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 10% slevu na nákup!

Jaké madlo vybrat na posuvné dveře?

Při výběru madla pro posuvné dveře je zapotřebí vybírat nejen z materiálového, tvarového a barevného provedení, ale dát pozor také na to, aby madlo příliš nevyčnívalo. Předejdeme poškození madla při posunu dveří na stěnu nebo do stavebního pouzdra.

Vybírat můžete z madel pro posuvné dveře v hranatých, kulatých či oválných tvarech. K dispozici je celá škála materiálových a barevných provedení. Nerez ocel, sliiny ZnAl, mosaz nebo plast bez nebo s povrchovou úpravou.

 

Madlo TUPAI TI 7506 se skvěle hodí na každé moderní posuvné dveře. Vyrobeno je z nerez oceli, která je zárukou odolnosti a dlouhé životnosti.

Magnetické madlo ZnAl 2649 se bude na moderních posuvných dveřích opravdu vyjímat. Navíc ho nabízíme v 7 barevných provedeních a vybrat si můžete i z požadovaného rozměruProto neváhejte a vybírejte!

Pokud chcete pro zamykání prostor s posuvnými dveřmi využít dózický klíč, tak dobrou volbou je Madlo 3924. Klasické dveřní madlo, jež vám umožní manipulaci s posuvnými dveřmi a výhodou je otvor na dózický klíč.

Máte dotazy nebo potřebujete poradit? Bez váhání nás konktaktujte.

Více článků naleznete na našem blogu.

Rostislav Lang, majitel a provozovatel internetového obchodu Ráj kování.

 
Kategorie zboží
Novinky

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...