ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 10% slevu na nákup!

Vyberte odstín kliky jednoduše bez problémů!

Interiérové i vchodové kování si můžete pořídit v různých barevných provedeních. Odstíny se ale neurčují podle základních barev jako žlutá, hnědá, černá, červená a další.
 
Vybíráme například z mosazi či nerezu, což někdy způsobuje problém, protože můžeme lehce zaměnit barvu kliky za materiál.
 
Jako první si tedy ujasněme, že při výběru barev máme na mysli povrchovou úpravu, což není to stejné jako materiál, ze kterého je celé kování vyrobeno. Díky tomu také nemusí být vůbec špatně, pokud nalezneme například kliku, u které bude napsáno, že je vyrobena z mosazi, ale bude se nám na pohled zdát jako bronzová.
 
Široká škála odstínů
 
Mezi nejčastější barvy klik patří:
 
• Mosaz – připomíná zlatou barvu. 
 
• Nikl – stříbrná barva s nádechem modré. 
 
• Chrom – také podobný stříbrné barvě, ale je světlejší než nikl. 
 
• Bronz – barva blízká hnědé. 
 
• Nerez 
 
Setkat se můžeme také s různými úpravami a kombinacemi základních odstínů, díky čemuž je nabídka ještě mnohem pestřejší a své si může vybrat skutečně každý.
 
Některé společnosti navíc nabízejí i speciální provedení, která nejsou moc obvyklá (například titan). Pokud tedy chcete opravdu originální kousek, určitě máte velkou šanci takový mít. Stačí si pečlivě projít charakteristiky jednotlivých produktů a vybírat samozřejmě u takového prodejce, který má velký sortiment.
 
Kategorie zboží
Novinky

10 + 1 odpovědí, jak vybrat dveřní kliku.

Zadejte Váš mail a stáhněte si PDF knížku zdarma. Více o kníze najdete zde. Zároveň díky stažení získáte přístupy ke speciální akcím, které jednou za čas zasíláme.

 

Formulář se odesílá, počkejte prosím...