Dubová klika Modern

Dřevěná klika z dubového dřeva

Cena: 2 008 Kč
1 660 Kč bez DPH

Svým tvarem se tato klika hodí do moderně nebo tradičně laděných interiérů. Perfektně sedne do ruky a pohladí Vás plochou, která se stáčí od vnitřního zašpičatělého konce přes spodní část znovu nahoru. Vše plyne!

zobrazit více
Dostupnost: Na objednávku - cca 3 - 4 týdny

Typ rozety

Souhrn:

Typ rozety:
Bez rozety
2 008 Kč 1 660 Kč bez DPH

Tato interiérová vnitřní klika má rozetu s elipsovitým štítkem. Dodáváme Vám ji z dubového nebo ořechového dřeva. S příplatkem + 10 % je možná také třešeň (oranžovočervená), jasan (světle hnědá) nebo jilm (tmavě hnědá). Pokud byste chtěli jiný variant, tak Vám ho naceníme zvlást - volejte nebo pište nám, kontakty nájdete zde.

 

Vybírat také můžete z možnosti dózický klíč, cylindrická vložka FAB či WC. Tato klika je vyrobena z dubu. Doba dodání: 1-3 kliky: 2 týdny, 4 - 7 klik: 4 týdny, 8 a více klik: 6 týdnů. Na toto kování - dřevění se vztahuje záruka 5 let a cena je za celý komplet, tj. pro obě strany dvěří + příslušenství k montáži.

 

Pro ruční výrobu potřebujeme znát co nejpřesněji změřenou tloušťku dveří.

 

Možnost provedení:

 • klika-klika

 

Rozměry:

 • délka 12,5 cm
 • výška kliky: 3,6cm

 

REFERENCE:

„Klika je krásná a zatím si ji každý všiml jako prvního detailu v celé místnosti. Dřevěnou kliku jsem si vybral z praktických důvodů - do sauny nemůžete dát materiál, který se rozžhaví. Nicméně po montáži, když jsem zjistil, že je to dekorativní prvek, bych zvolil dřevěnou kliku ke všem dveřím v domě. Hodí se i k moderním dveřím a nečekaně k rovným liniím, skleněným dekorům a k plovoucím podlahám.“


Martin Střelka, Brno

 

 

"Dřevěné kliky jsou jedinečné, krásné a s láskou zpracované. Bereme je několikrát denně do rukou, otevírají nám dveře na to nejmilejší místo na světě, k nám domů, a proto jsme rádi, že jsme vybrali tak dobře.“


Anna a František Vaníčkovi

 • Doprava ZDARMA
  Při nákupu nad 2 000 Kč vč. DPH dopravné hradíme za Vás.
 • Přes 4 000 výdejních míst
  Zboží si můžete osobně vyzvednout i ve vašem místě bydliště.
 • Záruka SPOKOJENOSTI
  Prodloužili jsme dobu pro výměnu zboží na 30 dní.

ještě minutku!

neodcházejte od nás s prázdnýma rukama!

Připravili jsme si pro Vás dárek v podobě
slevového kupónu na jakýkoliv nákup.

Šance se už nebude opakovat!

Prozraďte nám Vaše křestní jméno a email
a vyzvedněte si 3% slevu na nákup!